fbpx
Najlepszy start do świata fotografii!

Joanna Jotka Kiczka

Joanna Kiczka

Ukończyła Europejską Akademię Fotografii, Uniwersytet Warszawski i Social Media Marketing na SWPS. Specjalizuje się w fot. mody i portretowej. Dla odprężenia lubi robić zdjęcia architektury i wnętrz.

Na swoim koncie ma 6 wystaw fotograficznych. W 2012 roku miała miejsce jej wystawa fotografii mody pt. “EKO-uwięzieni” w w-wskiej Galerii Sztuki Współczesnej “Schody”, która spotkała się z zainteresowaniem gości i mediów (TVP, wp.pl, Dziennik Metro, sophisti.pl, Magazyn Vege), druga edycja tej wystawy miała miejsce w Kielcach z zaproszenia Fundacji Odzyskaj Środowisko, trzecia edycja wraz z teatralnym pokazem mody inspirowanym ekologią autorstwa Jotki odbyła się w Novym Kinie “Przedwiośnie” w Płocku. Wcześniej miała wernisaż prac modowych w klubie nocnym, a w 2014 roku, jej projekt „FACES” został pokazany w Prochowni w Warszawie oraz w Galerii M w Bydgoszczy.

Jest laureatką 10 konkursów fotograficznych, była przewodniczącą Jury na konkursie „eko-moda”. Wykonywała sesje mody dla Magazynów Ostrovia, Silesia i Vege. Jej zdjęcia zostały opublikowane w Magazynach Kobieta i Życie, Weranda i Vu Mag, High Living, Pani, Viva! Od ponad 3 roku prowadzi warsztaty fotograficzne, uczyła też w szkole fotografii. Na co dzień zajmuje się marketingiem, fotografią, filmowaniem i grafiką.

www.photo-jotka.pl
facebook.com/photojotkapl
instagram.com/photojotka