fbpx
Najlepszy start do świata fotografii!

Dariusz Połczyński

Pasjonat fotografii. Fotografią analogową zajmował się od 14 roku życia. W 2013 r. ukończył Toruńską Szkołę Fotografii, gdzie finałem pracy dyplomowej była wystawa fotografii pt. „Sylwetka”. Specjalizuje się w fotografii fashion, glamour, beauty, fotografii sportowej i reklamowej. Od ponad dwóch lat wykonuje fotografię podwodną modową i reklamową, wg. autorskich rozwiązań. Z pasją realizuje zdjęcia artystyczne, w których jedną z ról odgrywa ogień, woda i dym oraz zdjęcia wymagające ultrakrótkich czasów naświetlania.

Fotografie jego autorstwa ukazywały się w różnych czasopismach, między innymi: Magazyn „Domy w stylu”, „Co w Toruniu” i w Magazynie „Soleil”.

Realizował sesje fotograficzne, współpracując z takimi markami jak: Orsay Toruń Plaza, Servitor, Soleil.pl, Douglas Galeria Copernicus, Pinup Pole Dance Studio Toruń, ShowMedia.

Wydarzenia sportowe, które dokumentował to: coroczne Samochodowe Rajdy Polski, Zloty i Majówki BMW M Power Club Toruń, Zawody MMA XCAGE, Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w MMA.

www.photo-darco.pl
Profil facebook