fbpx
Najlepszy start do świata fotografii!

Warsztaty fotografii nocnej Light Move Festival Łódź 23-25.09.2022

Warsztatfotografii nocnej


Poznaj zasady fotografii nocnej!

Opuść automatyczny ZIELONY TRYB

Szkoła Fotografii ma zaszczyt uczestniczyć podczas kolejnej edycji Festiwalu Kinetycznej Sztuki Światła Light Move Festival 2022 jako Partner Fotograficzny. Dzięki współpracy z organizatorem festiwalu – Fundacją Lux Pro Monumentis – organizujemy warsztaty fotografii nocnej. Serdecznie zapraszamy Państwa do zgłoszenia udziału.

INFO

  TERMINY: 23-24-25 września 2022 r.

  CZAS TRWANIA: 2 godziny,
Gr. 1: 19:00-21:00, Gr. 2: 21:30-23:30

 ILOŚĆ UCZESTNIKÓW: 5-10 osób

 CENA: 69 zł

Zapraszamy wszystkich od 15 roku życia (dla niepełnoletnich wymagana zgoda rodzica/opiekuna prawnego)

UDZIAŁ OBEJMUJE

Warsztat fotografii nocnej (teoria + praktyka) w cenie poniższego prezentu 👇

  FOTO-KARTY Podstawy Fotografii – w prezencie drukowany zestaw kart do nauki fotografii

  Zniżki w kursach organizowanych przez naszą Szkołę

  DO WYGRANIA 1 z 3 – Kurs Weekendowy w Łodzi – weź udział w kursie i prześlij nam swoje najlepsze zdjęcia zrobione podczas warsztatów fotograficznych LMF2022 –  rozlosujemy nasz najlepszy kurs fotografii!!!

CZEGO SIĘ DOWIESZ

  Poznasz zasady fotografii nie tylko nocnej

  Jak kreatywnie komponować fotografie

  Jak wykorzystać najlepiej zastane światło/oświetlenie/statyw

  Jak unikać najczęstszych błędów fotograficznych

  i wiele więcej…

O WARSZTACIE

Każdego dnia odwiedzimy minimum 3 instalacje świetlne. Efektem końcowym jest praca na nastawach manualnych aparatu i wykonanie nieprawdopodobnych zdjęć iluminacji, z których zostaną wybrane najlepsze ujęcia. Zajęcia podzielone są na część teoretyczną (ok. 15-20 min.) oraz na obszerną część praktyczną. Warsztat trwa około 2 godzin.

DLACZEGO WARTO?

Warsztaty fotograficzne przeznaczone są dla wszystkich miłośników, pasjonatów i amatorów fotografii, chcących nauczyć się robić zdjęcia nocne w przepięknej scenerii Festiwalu Światła i jednocześnie w wyjątkowo trudnych i dynamicznie zmiennych warunkach oświetlenia każdej iluminacji. Świetna atmosfera, klimat, a przede wszystkim ogromna wiedza – to wszystko pod opieką Dariusza Piórkowskiego.

🔥 Hit! ZGARNIJ PREZENT – Foto-Karty Podstawy Fotografii

Foto-Karty

ZESTAW KART

SKONDENSOWANA WIEDZA – Najważniejsze podstawy fotografii cyfrowej wyjaśnione na 50 stronach kart. Łatwe do odczytania dzięki ilustracjom i objaśnieniom. Kolorystyka tematów umożliwia szybkie odnalezienia tematu.

PODSTAWY FOTOGRAFII – Przysłona, czułość ISO i czas ekspozycji, autofokus, ogniskowa, kompozycja obrazu, priorytet przysłony i czasu, czy balans bieli – omawiane i wyjaśniane są wszystkie najważniejsze tematy, aby rozpocząć świadomą fotografię. Każdy temat w pakiecie kart ma swoje miejsce, aby optymalnie wspierać fotografów na początku fotograficznej drogi.

KIESZONKOWY FORMAT – Profesjonalnie wydrukowany zestaw kart w formacie karty kredytowej z szeklą i smyczą – idealny na wakacje, podróże, czy wypady fotograficzne. Wsparcie na temat ustawień aparatu, kompozycji czy porad fotograficznych zawsze w zasięgu ręki.

👉 KLIKNIJ i przejdź po więcej informacji

DARIUSZ PIÓRKOWSKI

Darek PiórkowskiFotograf reklamowy oraz projektant grafiki z ponad 15-letnim doświadczeniem w branżach IT, reklamowej, poligraficznej i wydawniczej – realizował projekty dla największych polskich i zagranicznych spółek. Od wielu lat prowadzi zajęcia fotograficzne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Jako jedyny fotograf w Polsce prowadzi warsztaty fotografii nocnej podczas ogólnopolskich festiwali światła – Bella Skyway w Toruniu, Light Move Festival w Łódzi, a także w ramach wystawy pn. „Królewski Ogród Światła” przy Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie w Warszawie.

Zdjęcia jego autorstwa opublikowane zostały w wielu wydawnictwach polskich i zagranicznych – w tym na okładkach, a jego zdjęcia do komercyjnego wykorzystania oferowane są przez największe agencje fotograficzne oraz banki zdjęć stockowych.

UWAGA! Niezbędne wyposażenie podczas warsztatów – statyw fotograficzny

Nie masz statywu? – napisz na info@szkola-fotograficzna.pl

ZAPISZ SIĘ NA WARSZTAT FOTOGRAFII NOCNEJ

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Przedział wiekowy (wymagane)

  Wybierz termin warsztatów (wymagane)

  Wiadomość

  Szczegółowa informacja o przetwarzaniu danych osobowych (klauzula RODO):
  Przetwarzanie danych osobowych odbywa się zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 119), zwanego dalej RODO, z uwzględnieniem przepisów ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz innych powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

   
  Przepisz kod z obrazka:
  captcha