fbpx
Najlepszy start do świata fotografii!

Weekendowy kurs fotografii

Rozpocznij z nami przygodę z fotografią

naucz się przez weekend świadomie korzystać z możliwości Twojego aparatu fotograficznego!

Zapraszamy na kurs, podczas którego pokażemy jak wykonywać zapadające w pamięci portrety oraz ciekawe i dynamiczne ujęcia. Poznaj podstawy fotografii oraz zasady kompozycji szybko i skutecznie.

INFO

  TERMINY:
ŁÓDŹ – 22-23 października 2022 r. – ul. Piotrkowska 270, sala 405
EŁK – 5-6 listopada 2022 r.
WARSZAWA – 3-4 grudnia 2022 r.

  CZAS TRWANIA: 2 dni/10 godzin,
w godz. 9:00-14:00

 ILOŚĆ UCZESTNIKÓW: 4-10 osób

 CENA: 459 zł brutto

CENA OBEJMUJE

  Kurs fotografii (teoria + praktyka)

  Drukowany dyplom ukończenia kursu

Materiały po ukończeniu zajęć (pdf)

  Promocyjną cenę kalibracji ekranu laptopa

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ

  Poprawnie naświetlać zdjęcia

  Świadomie korzystać z trójkąta ekspozycji

  Dobierać obiektywy do konkretnych sytuacji

  Uzyskać ostry portret na rozmytym tle

  Uzyskać ostre zdjęcia krajobrazu po horyzont

  Zatrzymać lub rozmyć ruch na zdjęciu

  Kreatywnie komponować fotografie

  Wykorzystać najlepiej zastane światło

  Unikać częstych błędów fotograficznych

  i wiele więcej…

O WARSZTACIE

Zajęcia mają charakter praktycznych warsztatów obejmując zagadnienia z fotografii bez względu na to, czy wykonujesz zdjęcia lustrzanką, bezlusterkowcem, kompaktem, czy smartfonem. Zapraszamy amatorów i hobbystów na intensywny kurs fotograficznego ABC – nauczysz się fotografii od podstaw do trybu manualnego, a także odpowiednich nawyków w fotografii. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach. Świetna atmosfera, klimat, a przede wszystkim ogromna wiedza – to wszystko pod opieką Dariusza Piórkowskiego.

DLA KOGO KURS I DLACZEGO WARTO?

DLA KOGO?
Warsztaty adresujemy do wszystkich początkujących entuzjastów i pasjonatów fotografii, którzy chcą nauczyć się robić piękne zdjęcia. Na warsztatach dowiesz się, na co zwracać szczególną uwagę w trakcie robienia zdjęć, aby uzyskać możliwie najlepsze rezultaty. Kurs podzielony jest na dwie części – teoretyczną oraz część praktyczną, podczas której  na bieżąco przetestujemy i utrwalimy zdobytą wiedzę.

DLACZEGO WARTO?
Podczas warsztatów „na żywo” przedstawimy proces tworzenia fotografii, wprowadzimy Ciebie w świat zagadnień fotograficznych. Będzie również możliwość odpłatnego skalibrowania ekranu Twojego laptopa w promocyjnej cenie.

DARIUSZ PIÓRKOWSKI

Darek PiórkowskiFotograf reklamowy oraz projektant grafiki z ponad 15-letnim doświadczeniem w branżach IT, reklamowej, poligraficznej i wydawniczej – realizował projekty dla największych polskich i zagranicznych spółek. Od wielu lat prowadzi zajęcia fotograficzne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Jako jedyny fotograf w Polsce prowadzi warsztaty fotografii nocnej podczas ogólnopolskich festiwali światła – Light Move Festival w Łódzi, Bella Skyway w Toruniu, a także w ramach wystawy pn. „Królewski Ogród Światła” przy Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie w Warszawie.

Zdjęcia jego autorstwa opublikowane zostały w wielu wydawnictwach polskich i zagranicznych – w tym na okładkach, a jego zdjęcia do komercyjnego wykorzystania oferowane są przez największe agencje fotograficzne oraz banki zdjęć stockowych.

Autor i wydawca mobilnego poradnika dla początkujących fotografów: FOTO-KARTY Podstawy Fotografii.

opinie klientów o naszych kursach

MAŁGOSIA
Czy szkolenia są ludziom potrzebne? Są i to bardzo. Zanim trafiłam do Szkoły Fotografii myślałam, że sama wszystko ogarnę, ale prawda jest taka, że to błędne myślenie. Jak do tej pory miałam okazję brać udział w dwóch warsztatach i uważam, że to jedna z lepszych inwestycji jakie poczyniłam. Nie tylko nauczyłam się panować nad aparatem ale obecnie zdjęcia robię tylko w manualu Polecam każdemu, kto chce się rozwijać w tym kierunku.

PAULINA
POLECAM byłam uczestnikiem Weekendowego Kursu dla początkujących i jestem bardzo zadowolona z: ogromu przekazanej wiedzy, fajnej atmosfery na zajęciach pozwalającej na swobodną merytoryczną dyskusję, warsztatów zdjęciowych w terenie pozwalających od razu wykorzystać zdobyte informacje ale przede wszystkim z hojności prowadzącego w dzieleniu się swoim ogromnym doświadczeniem w dziedzinie fotografii. Oprócz solidnej wiedzy podanej w przystępny, lekki sposób otrzymaliśmy mnóstwo praktycznych porad o tym, jaki sprzęt tak naprawdę przyda się do spełnienia akurat naszych fotograficznych marzeń, z jakim programem do obróbki warto się zaznajomić bliżej i inne baaardzo cenne rady, których z tutoriali w internecie czy innych artykułów się nie dowiecie Najlepszą rekomendacją jest fakt, że już zapisałam się na kolejny kurs w Toruńskiej Szkole

DAREK
Byłem uczestnikiem zajęć Toruńskiej Szkoły Fotografii. Wszystkim serdecznie polecam – ciekawe, a przede wszystkim inspirujące zajęcia i bardzo miła atmosfera.

NATALIA
Wspaniała atmosfera, idzie dużo się nauczyć, wszystko na poziomie jak trzeba. Profesjonalne podejście do tematu. Wspaniała przygoda. Polecam każdemu

PIOTR
Miło, zabawnie, bez nadęcia i robienia pseudofilozofii… rodzinnie wręcz. Właściwa proporcja pomiędzy teorią a praktyką. Mała uwaga, chętnie przygarnąłbym czy w formie drukowanej czy pdf slajdy z zajęć

PAULA
Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się wziąć udział w weekendowym kursie fotograficznym pod okiem Darka :) Bardzo dobry przekaz, informacje klarownie przekazywane, łatwe do zrozumienia nawet przez osoby dopiero zaczynające swoją fascynację fotografią :) Miła atmosfera, wskazówki i pomoc na każdym kroku :) Na pewno polecę tę Szkołę znajomym 😄

ZAPISZ SIĘ!!! Weekendowy kurs fotografii

  Imię i nazwisko (*)

  Twój e-mail (*)

  Telefon (*)

  Posiadany model aparatu

  Data kursu(*)

  Kurs w pełnej cenie lub wykorzystuję voucher

  Skąd się o nas dowiedziałeś? (*)

  Dodatkowe informacje

   Akceptuję regulamin.

  (*) – pola wymagane
  zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 119), zwanego dalej RODO, z uwzględnieniem przepisów ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz innych powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

   
  Przepisz kod z obrazka:
  captcha