fbpx
Najlepszy start do świata fotografii!

Podstawy fotografii – kurs indywidualny + webinar

Rozpocznij z nami przygodę z fotografią

naucz się świadomie korzystać z możliwości Twojego aparatu fotograficznego!

Zapraszamy na kurs, podczas którego pokażemy jak wykonywać zapadające w pamięci portrety oraz ciekawe i dynamiczne ujęcia. Poznaj podstawy fotografii oraz zasady kompozycji szybko i skutecznie.

INFO

CZAS TRWANIA: webinar: 7,5 godziny + indywidualny warsztat: 90 min

LOKALIZACJA: Toruń, Łódź, Bydgoszcz, Płock

CENA: 359 zł

CENA OBEJMUJE

Kurs fotografii (teoria + praktyka)

Drukowany dyplom ukończenia kursu

Pdf z materiałami z zajęć

Ubezpieczenie NNW w trakcie zajęć indywidualnych

Promocyjną cenę kalibracji ekranu laptopa*

Promocyjną cenę kalibracji auto-focus lustrzanki*

*) usługa wykonywana na miejscu w Toruniu

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ

Poprawnie naświetlać zdjęcia

Świadomie korzystać z trójkąta ekspozycji

Dobierać obiektywy do konkretnych sytuacji

Uzyskać ostry portret na rozmytym tle

Uzyskać ostre zdjęcia krajobrazu po horyzont

Zatrzymać lub rozmyć ruch na zdjęciu

Kreatywnie komponować ujęcia

Wykorzystać najlepiej zastane światło

Unikać częstych błędów fotograficznych

i wiele więcej…

O WARSZTACIE

JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE?
Część pierwsza
, to 3 dniowy webinar online, prowadzony na żywo – to kompleksowa wiedza, która pozwoli Wam w pełni świadomie wykorzystywać możliwości posiadanego aparatu i przygotować się do zajęć praktycznych.

Część druga kursu – to indywidualne zajęcia praktyczne – spotkanie na żywo „1do1”, czyli umawiamy się na indywidualne spotkanie w wybranym przez Ciebie mieście. Czas spotkania to 90 minut, podczas których pracujesz razem z prowadzącym kurs. To czas, w którym możesz zadawać pytania i wyjaśnić wszystko, co jeszcze jest niejasne i sprawia trudność. Spotkanie to także plener fotograficzny, czyli praktyczna nauka i wykorzystanie zdobytej wiedzy podczas pierwszej części kursu.


Zapraszamy amatorów i hobbystów na intensywny kurs fotograficznego ABC – naucz się fotografii od podstaw do trybu manualnego, a także odpowiednich nawyków w fotografii. Świetna atmosfera, ogromna wiedza oraz doświadczenie – to wszystko pod opieką Dariusza Piórkowskiego.

DLA KOGO KURS I DLACZEGO WARTO?

DLA KOGO?
Warsztaty adresujemy do wszystkich początkujących entuzjastów i pasjonatów fotografii, którzy chcą nauczyć się robić piękne zdjęcia. Na warsztatach dowiesz się, na co zwracać szczególną uwagę w trakcie robienia zdjęć, aby uzyskać możliwie najlepsze rezultaty. Kurs podzielony jest na dwie części – teoretyczną oraz część praktyczną, podczas której na bieżąco przetestujemy i utrwalimy zdobytą wiedzę.


DLACZEGO WARTO?
Podczas warsztatów “na żywo” przedstawimy proces tworzenia fotografii, wprowadzimy Ciebie w świat zagadnień fotograficznych.


ORGANIZACJA ZAJĘĆ
Webinary odbywają się w tygodniu w grupach popołudniowych:
– poniedziałki, środy i piątki w godz. od 17:30 do 20:00.
Jeśli nie pasuje Tobie wybrany dzień – możesz odrobić nieobecność np. w kolejnym terminie :)
*) w zależności od dostępności.


Zajęcia indywidualne odbywają się w następujących lokalizacjach:
TORUŃ: Siedziba Szkoły, ul. Podmurna 59/36
oraz w Bydgoszczy, Łodzi i Płocku w wybranych lokalizacjach.

DARIUSZ PIÓRKOWSKI

Darek PiórkowskiFotograf reklamowy oraz projektant grafiki z ponad 15-letnim doświadczeniem w branżach IT, reklamowej, poligraficznej i wydawniczej – realizował projekty dla największych polskich i zagranicznych spółek. Od wielu lat prowadzi zajęcia fotograficzne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Jako jedyny fotograf w Polsce prowadzi warsztaty fotografii nocnej podczas ogólnopolskich festiwali światła – Bella Skyway w Toruniu, Light Move Festival w Łódzi, a także w ramach wystawy pn. “Królewski Ogród Światła” przy Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie w Warszawie.

Zdjęcia jego autorstwa opublikowane zostały w wielu wydawnictwach polskich i zagranicznych – w tym na okładkach, a jego zdjęcia do komercyjnego wykorzystania oferowane są przez największe agencje fotograficzne oraz banki zdjęć stockowych.

opinie klientów o naszych kursach

MAŁGOSIA
Czy szkolenia są ludziom potrzebne? Są i to bardzo. Zanim trafiłam do toruńskiej szkoły fotograficznej myślałam, że sama wszystko ogarnę, ale prawda jest taka, że to błędne myślenie. Jak do tej pory miałam okazję brać udział w dwóch warsztatach i uważam, że to jedna z lepszych inwestycji jakie poczyniłam. Nie tylko nauczyłam się panować nad aparatem ale obecnie zdjęcia robię tylko w manualu Polecam każdemu, kto chce się rozwijać w tym kierunku.

PAULINA
POLECAM byłam uczestnikiem Weekendowego Kursu dla początkujących i jestem bardzo zadowolona z: ogromu przekazanej wiedzy, fajnej atmosfery na zajęciach pozwalającej na swobodną merytoryczną dyskusję, warsztatów zdjęciowych w terenie pozwalających od razu wykorzystać zdobyte informacje ale przede wszystkim z hojności prowadzącego w dzieleniu się swoim ogromnym doświadczeniem w dziedzinie fotografii. Oprócz solidnej wiedzy podanej w przystępny, lekki sposób otrzymaliśmy mnóstwo praktycznych porad o tym, jaki sprzęt tak naprawdę przyda się do spełnienia akurat naszych fotograficznych marzeń, z jakim programem do obróbki warto się zaznajomić bliżej i inne baaardzo cenne rady, których z tutoriali w internecie czy innych artykułów się nie dowiecie Najlepszą rekomendacją jest fakt, że już zapisałam się na kolejny kurs w Toruńskiej Szkole

DAREK
Byłem uczestnikiem zajęć Toruńskiej Szkoły Fotografii. Wszystkim serdecznie polecam – ciekawe, a przede wszystkim inspirujące zajęcia i bardzo miła atmosfera.

NATALIA
Wspaniała atmosfera, idzie dużo się nauczyć, wszystko na poziomie jak trzeba. Profesjonalne podejście do tematu. Wspaniała przygoda. Polecam każdemu

PIOTR
Miło, zabawnie, bez nadęcia i robienia pseudofilozofii… rodzinnie wręcz. Właściwa proporcja pomiędzy teorią a praktyką. Mała uwaga, chętnie przygarnąłbym czy w formie drukowanej czy pdf slajdy z zajęć

ZAPISZ się na kurs fotografii!!!

Imię i nazwisko (*)

Twój e-mail (*)

Telefon (*)

Posiadany model aparatu

Data kursu - wybierz dzień warsztatu indywidualnego (*)

Określ godzinę spotkania (*)

Skąd się o nas dowiedziałeś? (*)

Dodatkowe informacje

 Akceptuję regulamin.

(*) – pola wymagane
zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 119), zwanego dalej RODO, z uwzględnieniem przepisów ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz innych powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

 
Przepisz kod z obrazka:
captcha