fbpx
Najlepszy start do świata fotografii!

Kurs fotografii ślubnej

© Marek Urbanowski

Zapraszamy na dwudniowe, intensywne warsztaty przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych zdobyciem wiedzy i wykształceniem umiejętności niezbędnych podczas pracy w charakterze reportera ślubnego. W trakcie warsztatów z Młodą Parą – modelką i modelem ubranych w stroje ślubne – uczestnicy poznają „na żywo” zagadnienia, które wykorzystają w przyszłej pracy, a także dowiedzą się, jak przygotować materiał końcowy dla klientów. Przedstawimy również sprzęt niezbędny oraz przydatny podczas poszczególnych etapów realizacji reportażu ślubnego. Zajęcia prowadzi fotograf z wieloletnim doświadczeniem. Modelkę oraz modela do sesji przygotowywać będzie profesjonalna wizażystka.

Program warsztatów:

Dzień pierwszy, godz. 10:00
– o fotografii ślubnej ogólnie słów kilka
– sposoby pozyskania klientów, rozmowa z młodymi, umowa
– przygotowania panny młodej, pana młodego i błogosławieństwo – zajęcia praktyczne z modelką, modelem oraz wizażystką. Prezentacja przykładowych zdjęć.
– Kościół – praca z lampą błyskową i bez lampy. Metody kadrowania, poruszanie się w kościele, naświetlanie oraz omówienie technik radzenia sobie w trudnych warunkach oświetleniowych.
– fotografia studyjna (zajęcia praktyczne). Sposoby oświetlenia, komunikacja z młodą parą, metody uzyskania ciekawych kadrów. Praca z lampami
– zakończenie pierwszego dnia warsztatów około g. 17:00

Dzień drugi, godz. 10:00
– omówienie pracy z młodymi w kościele – kluczowe momenty
– zdjęcia plenerowe, ewentualnie we wnętrzach w zależności od pogody
– wesele (omówienie kluczowych momentów)
– analiza i przykładowa obróbka zdjęć, wybór oraz przygotowanie zdjęć dla klienta – albumy, fotoksiążki, odbitki.
– zakończenie kursu g. 17.00

Prowadzący: Dariusz Połczyński/Marek Urbanowski

Czas trwania: dwudniowe zajęcia, w godz. 10-17

Koszt uczestnictwa: 1 000,00 zł netto / 1 250,00 zł brutto

Ilość uczestników: 5-10 osób

© Marek Urbanowski© Marek Urbanowski© Marek Urbanowski© Marek Urbanowski© Marek Urbanowski© Marek Urbanowski© Marek Urbanowski© Marek Urbanowski© Marek Urbanowski© Marek Urbanowski© Marek Urbanowski© Marek Urbanowski

Informacje dodatkowe:
Na warsztaty należy zabrać ze sobą lustrzankę z obiektywem lub obiektywami i dedykowaną lampę błyskową – bardzo przydatne są zapasowe akumulatory oraz karta pamięci. Mile widziany – ale nie niezbędny – jest również laptop z oprogramowaniem Adobe Photoshop. Przyjazd, nocleg oraz wyżywienie na koszt własny uczestników.
Zgłoszenia, rezerwacja i warunki uczestnictwa:
Przyjmujemy zgłoszenia złożone telefonicznie oraz na e-mail. Wystawiamy zaświadczenie o ukończeniu kursu. Na kursach i warsztatach obowiązuje regulamin uczestnictwa.

Zapisz się na Kurs fotografii ślubnej

  Imię i nazwisko (*)

  Twój e-mail (*)

  Telefon (*)

  Skąd się o nas dowiedziałeś? (*)

  Posiadany model aparatu

  Dodatkowe informacje

  (*) – pola wymagane

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z obowiązującą ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883) przez Organizatora kursów fotograficznych.

   
  Przepisz kod z obrazka:
  captcha