fbpx
Najlepszy start do świata fotografii!

Klasyczne techniki ciemniowe

Kurs dla wszystkich zainteresowanych opanowaniem klasycznych technik fotografii czarno-białej

Zajęcia adresowane są do fotoamatorów, chcących rozszerzyć swój warsztat o czarno-białą technikę negatywową wraz z ciemniowym powiększaniem odbitek. W trakcie kursu uczestnicy zapoznają się technikami obróbki filmu, analizy negatywów, robienia stykówek, a także poznają podstawowe zasady kompozycji oraz techniki selektywnej kontroli tonu i odcienia odbitek. Zajęcia odbywają się w wielostanowiskowej tradycyjnej ciemni fotograficznej.
Wykładowcy: Joanna Mikulska

Czas trwania: kurs obejmujący 4 spotkania – 12 godzin, odbywających się w środy w godz. od 17.30 do 20.30.

Koszt uczestnictwa: 475,00 zł

Ilość uczestników: 4-6 osób
Zgłoszenia, rezerwacja i warunki uczestnictwa:
Przyjmujemy zgłoszenia złożone telefonicznie oraz poprzez formularz na niniejszej stronie. Aby zapewnić sobie udział w kursie prosimy dokonywać wpłaty z odpowiednim wyprzedzeniem. Rezerwacji należy dokonać poprzez wpłatę zaliczki w wysokości min. 100 zł – pozostałą kwotę lub całość opłaty – najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem zajęć. Wystawiamy zaświadczenie o ukończeniu kursu. Na kursach i warsztatach obowiązuje regulamin uczestnictwa.
Uwaga! Na okres jednego roku od dnia ukończenia kursu udzielamy rabat na wynajem studia fotograficznego w wysokości 20% od obowiązujących cen wynajmu.

  ZAPISZ SIĘ NA KURS

  Imię i nazwisko (*)

  Twój e-mail (*)

  Telefon (*)

  Posiadany model aparatu

  Skąd się o nas dowiedziałeś? (*)

  Dodatkowe informacje

  (*) – pola wymagane

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z obowiązującą ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883) przez Organizatora kursów fotograficznych.

   
  Przepisz kod z obrazka:
  captcha