fbpx
Najlepszy start do świata fotografii!

Podstawy Fotografii – Webinar na żywo

Rozpocznij z nami przygodę z fotografią

naucz się świadomie korzystać z możliwości Twojego aparatu fotograficznego!

Zapraszamy na live-onlinowy kurs, podczas którego pokażemy jak wykonywać zapadające w pamięci portrety oraz ciekawe i dynamiczne ujęcia. Poznaj podstawy fotografii oraz zasady kompozycji szybko i skutecznie.

INFO

  TERMINY: 11-12 maja 2022 r.

  CZAS TRWANIA: 8 godzin (2 spotkania po 4 godz.)

  DOSTĘP: Webinar „na żywo” na komputerze lub smartfonie (iOS/Android)

 CENA: webinar 249 zł, webinar + foto-karty 249 zł

CO OTRZYMASZ

  Zajęcia na żywo z wykładowcą

  Drukowany dyplom ukończenia kursu

Pdf z materiałami z zajęć

  Możliwość dokupienia indywidualnej konsultacji 30/60/90 minut

  Możliwość dokupienia kart fotograficznych 39,00 zł + 15,00 zł koszty wysyłki. Kliknij po więcej info o kartach.

NA KURSIE DOWIESZ SIĘ JAK:

  Poprawnie naświetlać zdjęcia

  Świadomie korzystać z trójkąta ekspozycji

  Dobierać obiektywy do fotografowanych tematów i sytuacji

  Skutecznie korzystać z autofocusa i światłomierza

  Uzyskać ostry portret na rozmytym tle

  Uzyskać ostre krajobrazy po horyzont

  Kreatywnie komponować ujęcia

  Wykorzystać najlepiej zastane światło

  Unikać błędów fotograficznych

O WEBINARZE

Zmodyfikowaliśmy nasz najpopularniejszy kurs weekendowy, tak aby nauka fotografii online była całkowicie skuteczna. W trakcie kursu będziemy wspierać Cię krok po kroku, aby pokazać tajniki fotografii. Bezpośredni kontakt z prowadzącym daje możliwość dyskusji na żywo – zadawania pytań, czy zgłaszania uwag. Prowadzący ma możliwość prezentacji czy demonstracji wybranych zagadnień, a wszystko zostaje udostępnione w czasie rzeczywistym. Będzie również czas na konsultację Twoich zdjęć.


Zajęcia mają charakter onlinowych warsztatów obejmując zagadnienia z fotografii bez względu na to, czy wykonujesz zdjęcia lustrzanką, bezlusterkowcem, kompaktem, czy smartfonem. Zapraszamy amatorów i hobbystów na intensywny kurs fotograficznego ABC – nauczysz się fotografii od podstaw do trybu manualnego, a także odpowiednich nawyków w fotografii. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach. Świetna atmosfera, klimat, a przede wszystkim ogromna wiedza – to wszystko pod opieką Dariusza Piórkowskiego.

DLA KOGO KURS I DLACZEGO WARTO?

DLA KOGO?
Webinar adresujemy do wszystkich entuzjastów i pasjonatów fotografii, którzy chcą nauczyć się robić piękne zdjęcia.

DLACZEGO WARTO?
Podczas warsztatów „na żywo” przedstawimy proces tworzenia fotografii, wprowadzimy Ciebie w świat zagadnień fotograficznych. Dowiesz się, na co zwracać szczególną uwagę w trakcie robienia zdjęć, aby uzyskać możliwie najlepsze rezultaty.

ORGANIZACJA ZAJĘĆ – wybierz dla siebie pasującą grupę
Zajęcia odbywają się w tygodniu w grupach popołudniowych:
w godz. od 17:30 do 20:30 oraz w weekend sob. i nd. 9:00 do 13:00.
Jeśli nie możesz być na zajęciach w wybrany dzień, możesz odrobić nieobecność w kolejnym terminie*.
*) w zależności od dostępności.

DARIUSZ PIÓRKOWSKI

Darek PiórkowskiFotograf reklamowy oraz projektant grafiki z ponad 15-letnim doświadczeniem w branżach IT, reklamowej, poligraficznej i wydawniczej – realizował projekty dla największych polskich i zagranicznych spółek. Od wielu lat prowadzi zajęcia fotograficzne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Jako jedyny fotograf w Polsce prowadzi warsztaty fotografii nocnej podczas ogólnopolskich festiwali światła – Bella Skyway w Toruniu, Light Move Festival w Łódzi, a także w ramach wystawy pn. „Królewski Ogród Światła” przy Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie w Warszawie.

Zdjęcia jego autorstwa opublikowane zostały w wielu wydawnictwach polskich i zagranicznych – w tym na okładkach, a jego zdjęcia do komercyjnego wykorzystania oferowane są przez największe agencje fotograficzne oraz banki zdjęć stockowych.

opinie klientów o naszych kursach

MAŁGOSIA
Czy szkolenia są ludziom potrzebne? Są i to bardzo. Zanim trafiłam do toruńskiej szkoły fotograficznej myślałam, że sama wszystko ogarnę, ale prawda jest taka, że to błędne myślenie. Jak do tej pory miałam okazję brać udział w dwóch warsztatach i uważam, że to jedna z lepszych inwestycji jakie poczyniłam. Nie tylko nauczyłam się panować nad aparatem ale obecnie zdjęcia robię tylko w manualu Polecam każdemu, kto chce się rozwijać w tym kierunku.

PAULINA
POLECAM byłam uczestnikiem Weekendowego Kursu dla początkujących i jestem bardzo zadowolona z: ogromu przekazanej wiedzy, fajnej atmosfery na zajęciach pozwalającej na swobodną merytoryczną dyskusję, warsztatów zdjęciowych w terenie pozwalających od razu wykorzystać zdobyte informacje ale przede wszystkim z hojności prowadzącego w dzieleniu się swoim ogromnym doświadczeniem w dziedzinie fotografii. Oprócz solidnej wiedzy podanej w przystępny, lekki sposób otrzymaliśmy mnóstwo praktycznych porad o tym, jaki sprzęt tak naprawdę przyda się do spełnienia akurat naszych fotograficznych marzeń, z jakim programem do obróbki warto się zaznajomić bliżej i inne baaardzo cenne rady, których z tutoriali w internecie czy innych artykułów się nie dowiecie Najlepszą rekomendacją jest fakt, że już zapisałam się na kolejny kurs w Toruńskiej Szkole

DAREK
Byłem uczestnikiem zajęć Toruńskiej Szkoły Fotografii. Wszystkim serdecznie polecam – ciekawe, a przede wszystkim inspirujące zajęcia i bardzo miła atmosfera.

NATALIA
Wspaniała atmosfera, idzie dużo się nauczyć, wszystko na poziomie jak trzeba. Profesjonalne podejście do tematu. Wspaniała przygoda. Polecam każdemu

PIOTR
Miło, zabawnie, bez nadęcia i robienia pseudofilozofii… rodzinnie wręcz. Właściwa proporcja pomiędzy teorią a praktyką. Mała uwaga, chętnie przygarnąłbym czy w formie drukowanej czy pdf slajdy z zajęć

ZAPISZ się na webinar!!!

  Imię i nazwisko (*)

  Twój e-mail (*)

  Telefon (*)

  Posiadany model aparatu

  Data webinaru (*)

  Skąd się o nas dowiedziałeś? (*)

  Dodatkowe informacje

   Akceptuję regulamin.

  (*) – pola wymagane
  zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz.Urz.UE.L Nr 119), zwanego dalej RODO, z uwzględnieniem przepisów ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz innych powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

   
  Przepisz kod z obrazka:
  captcha