fbpx
Najlepszy start do świata fotografii!

Karty fotograficzne

Zestaw praktycznych kart, które pomogą Tobie wyjść z trybu automatycznego.

Karty fotograficzne w poręcznym formacie, które wszędzie zabierzesz ze sobą!

Tych kart foto nie może zabraknąć w Twojej torbie fotograficznej – karty dla początkujących hobbystów i pasjonatów. Nasze karty fotograficzne zawierają najważniejsze pojęcia fotograficzne – wiedzę wyjaśnioną od podstaw, niezbędną na początku fotograficznej przygody.

PODSTAWY FOTOGRAFII

Przysłona, czułość ISO i czas ekspozycji, autofokus, ogniskowa, kompozycja obrazu, priorytet przysłony i czasu, czy balans bieli – omawiane i wyjaśniane są wszystkie najważniejsze tematy, aby rozpocząć świadomą fotografię. Każdy temat w pakiecie kart ma swoje miejsce, aby wspierać fotografów na początku fotograficznej drogi.

SKONDENSOWANA WIEDZA

Najważniejsze podstawy fotografii cyfrowej wyjaśnione na 50 stronach kart. Łatwe do odczytania dzięki ilustracjom i objaśnieniom. Kolorystyka tematów umożliwia szybkie odnalezienia szukanego tematu.

KIESZONKOWY FORMAT

Zestaw kart idealny na wakacje, podróże, czy wypady fotograficzne. Informacje na temat ustawień aparatu, kompozycji czy porad fotograficznych są w zasięgu ręki.

ZAWSZE POD RĘKĄ

Zestaw jest w formacie karty kredytowej o wymiarach 85mm x 54mm, w komplecie wraz z karabińczykiem do mocowania. Karty zmieszczą się w każdej torbie na aparat, nie zajmując dużo miejsca.

DO WSZYSTKICH TYPÓW APARATÓW

Niezależnie od tego, czy używasz lustrzanki cyfrowej, bezlusterkowca, czy nawet smartfona – nauka z naszymi kartami dotyczy wszystkich marek aparatów – CANON, NIKON, SONY, OLYMPUS, PANASONIC, FUJI i inni producenci.

PROFESJONALNIE WYDRUKOWANE

Wydrukowano na papierze kredowym o gramaturze 450 g/m², zapewniającym odpowiednią sztywność i stabilność. Karty zabezpieczone są matową folią zapewniającą wyższą trwałość i odporność na wilgoć, czy przypadkowe zachlapanie.

 

 

opinie klientów

ANNA
POLECAM! Karty kupiłam w zestawie z kursem i przyznam szczerze, że jestem bardzo zadowolona – przy ich pomocy nauczyłam się w końcu fotografii. Cały zestaw jest starannie wykonany i jest w doskonałej jakości. Świetnym rozwiązaniem jest karabińczyk, który umożliwia przyczepienie zestawu np. do plecaka fotograficznego, co pozwala mieć go zawsze przy sobie.

MAREK
Karty podsumowują wszystkie informacje, które chciałem się dowiedzieć o fotografii i o moim aparacie… informacje zawsze przydatne, zwłaszcza dla kogoś tak początkującego w temacie, jak ja – „przypomnienie” jest zawsze pomocne i zawsze w plecaku z aparatem. Karty są zafoliowane, więc wilgoć czy zachlapanie to nie problem.

KRZYSZTOF
Karty z kursem dostałem w prezencie i nie żałuję. Wiem teraz wszystko co trzeba, aby robić udane zdjęcia i to nie w trybie auto, którego od zawsze używałem. Teraz bez problemu ustawiam aparat i cykam foty w każdej sytuacji. Na stówę trafiony prezent.

BEATA
Jestem zachwycona Zestaw kart jest dla mnie, dla początkującego fotografa niezbędny. Karty są przejrzyście opisane, najważniejsze tematy, jak przysłona, czas naświetlania, ISO, czy tryby autofocusa są odpowiednie dla moich obu aparatów – lustrzanki cyfrowej i bezlusterkowca.

Cena katalogowa: 59,00 zł
Zamów karty.