fbpx
Najlepszy start do świata fotografii!

Dariusz Piórkowski

Dariusz PiórkowskiProjektant grafiki oraz fotograf reklamowy z ponad 15-letnim doświadczeniem w branżach IT, reklamowej, poligraficznej i wydawniczej. Szerokie doświadczenie zdobywał przy realizacji projektów dla największych polskich i zagranicznych spółek, m.in. dla: Nestlé Cereal Partners Poland, Akzo Nobel – Dulux, Roto Okna Dachowe, Torfarmu i Spółek Grupy Neuca, TZMO SA, Apator SA, RYWAL-RHC Sp. z o.o. Pracował jako administrator sieci i systemów informatycznych w jednej z wiodących polskich spółek akcyjnych branży opakowań.

Prowadzi zajęcia fotograficzne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także warsztaty fotografii nocnej podczas festiwali światła – Skyway w Toruniu, Light Move Festival w Łódzi oraz w ramach wystawy Królewski Ogród Światła przy Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie w Warszawie.

Uzyskał międzynarodowy certyfikat IBUQ Professional for Usability Engineering w zakresie projektowania oraz testowania użytecznych interfejsów aplikacji mobilnych i portali internetowych.

Promotor szeroko pojętej fotografii nocnej oraz wiedzy na temat zarządzania kolorem, kalibracji i profilowania.

Zdjęcia jego autorstwa opublikowane zostały w wielu wydawnictwach polskich i zagranicznych – w tym na okładkach, a jego zdjęcia do komercyjnego wykorzystania oferowane są przez największe agencje fotograficzne oraz banki zdjęć stockowych: Alamy, Getty Images, Adobe Stock, Fotolia, Shutterstock, iStockphoto, Dreamstime.

Pasjonat nowych technologii, dronów, slider’ów i timelapse’ów ;)